Oferta dla grup zorganizowanych

Już od 2004 roku świadczymy usługi najwyższej jakości dla zorganizowanych grup przy zachowaniu konkurencyjnych cen zapewniając miłą i profesjonalną obsługę oraz wspaniałą regionalną kuchnię.

Mamy coraz to większe grono stałych klientów dużych firm takich jak BMP – Budujemy Możliwości Porozumienia czy BAIN Company – to właśnie dla nich co roku mamy okazję organizować imprezy nawet do 500 osób. To dla nas ogromny powód do dumy!

W grudniu 2022 roku pozyskaliśmy nowego klienta firmę PHUP Gniezno - to dla nich przygotowaliśmy event w świątecznym klimacie na blisko 700 osób. Na potrzeby tak dużej liczby uczestników do naszej Karczmy została dostawiona ogrzewana hala namiotowa z bezpośrednim wejściem z restauracji.

Biorąc pod uwagę zorganizowany czas grup i dużą ilość uczestników rezerwacje przyjmujemy z wyprzedzeniem, a wcześniej ustalone menu zapewni gościom szybką i sprawną obsługę.

Do dyspozycji gości z grup zorganizowanych mamy dodatkową zadaszoną altanę z grillem oraz miejscem na ognisko. Tlące się ognisko w tle dodaje niezwykłego uroku całemu wydarzeniu.

W swojej ofercie mamy szeroką gamę dań, zakąsek i deserów serwowanych na stołach bufetowych.

Oferujemy pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji takich jak  kulig z pochodniami, występ kapeli góralskiej czy Zbójnickich „Spasów”.

Zapewniamy indywidualne podejście  zgodnie z potrzebami, oczekiwaniami i budżetem klienta.

Uczta z widokiem na Tatry – tylko u nas!

Zapytaj o naszą ofertę i omów się na spotkanie!

Zapytaj o naszą ofertę dla grup

* pola wymagane

Adres restauracji

Karczma Tatrzański Bór
tel. 18 208 42 08
karczma@tatrzanskibor.pl
ul. Lichajówki 8
Małe Ciche
34-531 Murzasichle
otwarte codziennie od 11.00 do 22.00